اشتراک ۳ خط مترو و یک خط LRT در منطقه ۲۲ در آینده ای نزدیک

اخبار منطقه “10 دی 1397” “21 بهمن 1397”


شهردار منطقه ۲۲ از اشتراک ۳ خط مترو و یک خط LRT در منطقه ۲۲ خبر داد و گفت: اگر مسئله حمل و نقل عمومی این منطقه تسهیل نشود در انتهای طرح جامع، ورودی پایتخت با مشکل مواجه می شود.

علی نوذرپور در گفت و گو با شهرنوشت، کمبود زیر ساخت های حمل و نقل عمومی را از مشکلات این منطقه دانست و تصریح کرد: در حال حاضر جمعیت ساکن در منطقه در این خصوص مشکلی ندارند و حدوداً یک پنجم تراکم مناطق دیگر تهران را داریم.

البته گستردگی پهنه منطقه و متفرق بودن جمعیت باعث می شود خدمات رسانی برای بخش خصوصی اتوبوسرانی به صرفه نباشد؛ چرا که باید مسافت طولانی را با جمعیت کم تردد کنند.

وی با بیان اینکه اگر مسئله حمل و نقل عمومی این منطقه تسهیل نشود در انتهای طرح جامع، ورودی پایتخت با مشکل مواجه می شود، افزود: طبق مطالعاتی که انجام شده و هماهنگی هایی که با معاونت حمل و نقل و ترافیک داشته ایم، قرار است در آینده منطقه ۲۲ در سه خط با خطوط مترو مشترک شود. همچنین یک خط LRT در چهار باغ خواهیم داشت.

یک پاسخ تا “اشتراک ۳ خط مترو و یک خط LRT در منطقه ۲۲ در آینده ای نزدیک”

  1. خواهشا برای محله دهکده المپیک یه ایستگاه مترو یا LRT هم در نظر بگیرید 😐 سخته هی خط تاکسی و اتوبوس عوض کنیم برای رفتن به مرکز شهر پدر آدم درمیاد
    ممنون

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر