بام لند (سرزمین بام)

مرکز خرید باملند نخستین مرکز خرید خطی در فضای باز در ایران است. بام لند با مساحتی بالغ بر ۶۰۰۰۰ متر مربع در یکی از خاص‌ترین مناطق تهران واقع شده. معماری بام لند با ترکیب معماری قدیمی ایرانی و المان‌های مدرن و لوکس ساختمان‌های بسیار زیبایی به وجود آورده‌اند. ساختمان‌های ۳ طبقه‌ای که هم ستون‌های تخت جمشید و هم بادگیرهای یزد در آن خودنمایی می‌کنند.

وجود کافه و رستوران‌های زیاد و رو به دریاچه چیتگر که چشم اندازی منحصر به فرد دارند، از جذاب‌ترین دلایل رفتن به باملند است. وجود برندهای برتر دنیا و مراکز تفریحی جذابی مانند سالن‌های سینما، مجموعه تفریحی کودکان، مسیر پیاده روی، کلوپ ماهیگیری، وی آر لند و…. باملند را از سایر مراکز تفریحی تهران متمایز کرده است.

پیاده روی در بام لند

کسانی که با هیجان، خرید و رستوران میانه خوبی ندارند و می‌خواند از طبیعت لذت ببرند، باید پیاده روی را باید انتخاب کنند. پیاده روی در کنار سواحل دریاچه چیتگر و باملن آن‎‌قدر ارزش دارد که حتی از شرق تهران هم فقط برای پیاده روی به باملند بیایید وقتی یک طرف شما دریاچه چیتگر باشد و طرف دیگران ساختمان‌های زیبای باملند.

کافه و رستوران‌های باملند

یکی از بهترین ویژگی‌های باملند رستوران‌ها و کافه‌های این مرکز تجاری است. بهترین رستوران های تهران و بهترین کافه های تهران در باملند هم شعبه دارند. بیشتر این رستوران‌ها و کافه‌ها دارای تراس هستند تا چشم اندازی منحصر به فرد را در اختیار شما قرار دهند.

پیشنهاد ما این است حتما در زمان غروب آفتاب از این کافه‌ها و رستوران‌ها استفاده کنید که چشم اندازی بسیار زیباتری دارند.

موسیقی خیابانی و آمفی تئاتر بام لند

اگر از سمت چپ به انتهای باملند بروید به قسمت آمفی تئاتر بام لند می‌رسید. محلی که میزبان انواع جشنواره‌ها و برنامه‌های متنوع و جذاب است. مجموع آفی تئاتر بام لند روباز است و ۲۵۰ نفر ظرفیت دارد. از برگزاری جشن‌های سالانه و هفتگی گرفته تا جلسه نقد و بررسی کتاب، نقاشی ، تئاتر کودکان و برنامه‌های شبانه. آمفی تئاتر بام لند اکثر اوقات برنامه‌های جذاب و متنوعی برای شما دارد.

یکی دیگر از جذابیت‌های باملند اجرای موسیقی خیابانی در گوشه و کنار این مرکز تجاری بزرگ است. وجود فضای باز بزرک و گوشه و کنارهای دنج باعث شده گروه‌های موسیقی خیابانی جذب این منطقه شوند.

واقعیت مجازی زاویه

در واقعیت مجازی زاویه شما امکان بازی همزان ۴ نفر را دارید. انواع بازی‌های پرتحرک، هیجانی و تیراندازی که بازی‌های روز دنیا هم هستند را در واقعیت مجازی زاویه می‌توانید امتحان کنید. تجربه ارتفاع، بازی‌های ماشینی، بازی‌های معمایی، بازی‌های ورزشی و بازی‌های تیراندازی از جمله بازی‌های قابل استفاده در واقعیت مجازی زاویه هستند.

داشتن فضای استراحت برای شما و همراهان از جمله امکانات واقعیت مجازی زاویه است.

سقوط آزاد با بتمن کلاب بام لند

تا حالا سقوط آزاد را تجربه کرده‌اید؟ اینکه بر ترس خود غلبه کنید و از ارتفاع نسبتا زیاد روی یک تشک بادی بپرید یکی از هیجان انگیزترین تفریحاتی است که بتمن کلاب در بام لند تهران به شما پیشنهاد می‌کند. امکان پرش از ۲ ارتفاع مختلف را برای شما ممکن می‌کند.

اگر برای اولین بار است این بگ جامپ را تجربه می‌کنید، آموزش‌های لازم به شما داده خواهد شد و اولین تجربه‌تان را از ارتفاع کمتر خواهد بود و دومین پرشتان را می‌توانید از ارتفاع بلندتر تجربه کنید.

شهربازی

شهربازی چیتگر که انتهای سمت راست بام لند قرار گرفته با بازی‌های جذابی مانند چرخ و فلک، ماشین برقی، ماشین کوبنده و … محل مناسبی برای علاقمندان به هیجان و بازی‌های هیجان انگیز و رقابتی است.

ساحل سنگی

در کنار شهربازی به ساحل سنگی دریاچه چیتگر می‌رسید. ساحلی که نرده ندارد و می‌توانید از کنار آب بودن لذت ببرید و مقداری از حس شمال بودن و د کنار دریای خزر بودن را تجربه کنید. حتی اگر بخواهید امکان پیک نیک در این ساحل سنگی هم وجود دارد.

کلوپ ماهیگیری تهران

در تهران هم می‌شود ماهیگیری کرد.

دریاچه چیتگر مملو از ماهی‌های مختلف است. کلوپ ماهیگیری تهران با استفاده از فضای منحصر به فرد دریاچه چیتگر، امکانات بی‌نظیری را برای ماهیگیری در تهران به وجود آورده است. کلوپ ماهیگیری تهران  خدماتی مانند آموزش ماهیگیری، سرویس کیترینگ و پذیرایی با انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد را ارئه می‌دهد.

قایق سواری دریاچه چیتگر

قایق سواری یکی دیگر از تفریحات بام لند است. دریاچه چیتگر دو اسکله برای قایق سواری دارد. یکی از این اسکله‌ها در بام لند تهران قرار دارد.

شما با خرید هر بلیط امکان ۳۰ دقیقه استفاده از قایق پدالی را خواهید داشت  و هرجایی از دریاچه می‌خواهید می‌توانید بروید.

برندهای جذاب در مرکز خرید بام لند

اکثر برندهای معروف در مرکز تجاری بام لند نمایندگی دارند. کسانی که اهل مد و لباس‌های شیک هستند، برندهای موجود در مرکز خرید بام لند برای آن‌ها حکم بهشت روی زمین را دارد. فروشگاه‌های باملند در طبقه همکف و زیر همکف ساختمان‌های مرکز خرید باملند واقع شده‌اند.

از فروشگاه‌های مد و لباس گرفته تا فروشگاه‌های ساعت، طلا و جواهر و فروشگاهای لوازم ورزشی را در بام لند می‌توانید مشاهده کنید. برندهای معروفی مانند منگو، بنتون، جین وست، ال سی وایکیکی، آنتونی موراتو، کیا گاری، سواچ، آدیداس، ریباک و…

پیست پاتیناژ بام لند

پاتیناز یا اسکیت روی یخ ورزشی زیبا، شاد و هیجان انگیز است. چه در این ورزش حرفه‌ای باشید و چه به خاطر علاقمند بودن، تجربه کردن پاتیناژ یا حس کنجکاوی می‌خواهید پاتیناژ را تجربه کنید، پیست اسکی پاتیناژ در بام لند پیشنهاد بسیار مناسبی برای شما است. شما هم می‌توانید برای آموزش پاتیناژ در این پست اقدام کنید و هم می‌توانید با پرداخت مبلغی برای مدت حداقل نیم ساعت از اسکیت روی یخ لذت ببرید و تفریح کنید.

منبع(تخفیفان)

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر