مزایای ثبت کسب و کار شما در ۲۲ آنلاین

اخبار منطقه, رویدادهای منطقه, عمومی “25 مرداد 1397” “1 مهر 1397”


1. مهمترین ویژگی سامانه 22 آنلاین این است که به هیچ شبکه اجتماعی وابسته نمی باشد و در صورت فیلترینگ و مشکلات دیگر ، خللی در دسترسی کاربران به اطلاعات کسب و کار شما ایجاد نخواهد شد.

ولی در عین حال تا زمان فعالیت هر شبکه اجتماعی در کشور ، اطلاعات کسب و کار شما در شبکه های اجتماعی 22 آنلاین مانند تلگرام و اینستاگرام هم نمایش داده می شود.

2. ثبت اطلاعات شما در 22 آنلاین کاملا هدفمند می باشد. بر خلاف سایر روش های تبلیغاتی ، با استفاده از 22 آنلاین کلیه مشاغل ثبت شده همیشه در دسترس کاربران بوده و به سادگی قابل جستجو هستند. در صورتی که در شبکه های اجتماعی و … بصورت دوره ای نمایش داده می شوند.

3. با اپلیکیشن موبایل کاربران همیشه میتوانند اطلاعات کسب و کار شما را همراه خود داشته باشند و به سادگی خدمات مد نظرشان را جستجو  و از انها استفاده نمایند.

برای مثال کاربر در حومه بلوار کاج دنبال خدمات تعمیر کفش می گردد. فقط کافیست در موبایل خود کلمه تعمیر کفش را جستجو کند تا نزدیکترین خدمات تعمیر کفش را به همراه ادرس و تلفن تماس و ساعات کار پیدا کند.  به همین سادگی …

4. در مثال بالا اگر ثبت اطلاعات شما از نوع ویژه یا اختصاصی باشد اطلاعات کسب و کار شما در راس همه نتایج جستجو و بصورت کاملا متفاوت نمایش داده شده و کاربر ترغیب به استفاده از خدمات شما خواهد شد.

5. شما با یک هزینه معقول و سطح دلخواه ، اطلاعات کسب و کار خود را در معرض دید کلیه ساکنین منطقه قرار می دهید.

6. شما حق انتخاب دارید… اگر فقط میخواهید صرفا در لیست مشاغل منطقه قرار بگیرید و اولویت نمایش اطلاعات شما مهم نیست نوع عادی را انتخاب کنید و کمتر هزینه کنید. ولی اگر میخواهید بیشتر دیده شوید و بازدهی بالاتری بگیرید نوع ویژه را انتخاب کنید.

حتی میتوانید تبلیغات خود را بصورت بنرهای تبلیغاتی در کلیه صفحات مرتبط حتی در صورت عدم جستجوی کاربران نمایش دهید. برای صرفه جویی در هزینه میتوانید برای یک بازه زمانی مشخص مثلا یک ماه  نوع ویژه یا اختصاصی را انتخاب نمایید.

۲۲آنلاین

تبلیغات مدرن. هدفمند و آنلاین

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر