پروژه های افتتاح شده در منطقه ۲۲

اخبار منطقه “15 بهمن 1397” “2 اسفند 1397”


شهردار منطقه۲۲گفت: طبق مطالعات انجام شده مدیریت شهری منطقه۲۲ با سعی و تلاش خود موفق به بالاترین رضایتمندی شهروندی را در بین مناطق۲۲گانه کسب کرده است و امیدواریم هرچه زودتر و بیشتر به شعار شهردار تهران مبنی بر “تهران شهری برای همه” نزدیکترشویم.

علی نوذرپور شهردار منطقه 22 با حضور در مراسم بهره برداری از 33 پروژه عمرانی، خدماتی و حمل و نقلی منطقه 22 که بصورت ویدیو کنفرانس با حضور شهردار تهران برگزار شد،ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران و تسلیت ایام فاطمیه، گفت: مدیریت شهری منطقه 22 در راستای تحقق شعار شهردار تهران مبنی بر تهران شهری برای همه، با سعی و تلاش خود در حال حاضر طبق مطالعات انجام شده بالاترین رضایت شهروندی را در بین مناطق 22 گانه از آن خود دارد.

نوذرپور با بیان اینکه 43 هزار متر مربع به سطح معابر و پیاده راه های سطح منطقه اضافه شده است، افزود: خیابان های بینش، کرمانشاه، ارغوان غربی، دریا، صدف و انتهای بلوار آبشار و همچنین پیاده روهای خیابان های سروستان نهم، شهرکرد و غیره از جمله معابر و پیاده روهای به بهره برداری رسیده شده هستند.

وی در ادامه با بیان اینکه 9 هزار متر مربع به مساحت فضای سبز عمومی سطح منطقه اضافه شده است، اظهار داشت: پروژه هایی چون مناسب سازی بوستان ساحل جهت استفاده توان یابان جسمی و حرکتی و 5 بوستان محلی دیگر در این طرح اجرا شد.

شهردار منطقه 22 با عنوان اینکه 20 هزار متر مربع به سطح فضای خدماتی در سطح منطقه اضافه شده است، خاطر نشان کرد: میدان میوه و تره بار، سایت تفکیک پسماند، ساختمان اسکان کارگری و ساختمان اداری مدیریت پسماند از جمله فضاهای خدماتی احداث شده هستند.

نوذر پور به افزایش فضاهای ورزشی در منطقه 22 اشاره کرد و افزود: زمین چمن شماره 1 مجموعه ورزش آزادی و اجرای چمن مصنوعی در 5 محله شهری که جمعا به میزان 21 هزار و 500 متر مربع بوده است، از جمله فضاهای ورزشی بهره برداری شده است.

وی در پایان با بیان اینکه نگهداشت اساسی معابر شهری به متراژ 152 هزار متر مربع در سطح منطقه انجام شده است، گفت: برای اجرای این پروژه ها در مجموع 263 میلیارد ریال هزینه هزینه شده است.

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر