کلاس های آموزشی متنوع برای شهروندان منطقه 22

عمومی “4 اردیبهشت 1398” “7 اردیبهشت 1398”


کلاس های آموزشی با موضوعات متنوع برای شهروندان منطقه 22
معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 22، از برگزاری کلاس آموزش آشنایی با سموم ارگانیک برای شهروندان خبر داد.

این کلاس آموزشی که در مرکز شعبه بهار برگزار شد. کارشناس مربوطه به منظور آشنایی بیشتر شهروندان با سموم ارگانیک به منظور ایجاد نگرش در جهت توسعه اصول کلی ارگانیک شامل :سلامت، اکولوژی، مراقبت از محیط زیست و… صحبت کرد. همچنین به معرفی برخی از سموم ارگانیک موجود در کشور از جمله : صابون حشره کش پالیزین، تنداکسیر و…. و زمان و نحوه درست مصرف کردن این سموم بر طبق نوع آفت و سیکل زندگی انها توضیح داده شد.

آموزش سبزیکاری برای در سرای شهید باقری

معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 22، از برگزاری کلاس آموزش سبزیکاری برای شهروندان خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 22، خیراتیان صفائی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اعلام این خبر افزود: این کلاس آموزشی که در سرای محله شهید باقری برگزار شد، کارشناس مربوطه به منظور آشنایی بیشتر شهروندان با سبز های فصل سرد و گرم و خاک مطلوب و کود مورد استفاده جهت سبزی کاری و نحوه نگهداری آن صحبت کرد.

آموزش آشنایی با نحوه ساخت تراریوم برای شهروندان بوستان ریحانه

معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 22، از برگزاری کلاس آموزش ساخت تراریوم برای شهروندان خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 22، خیراتیان صفائی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اعلام این خبر افزود: این کلاس آموزشی که در بوستان ریحانه (بانوان) برگزار شد، کارشناس مربوطه به منظور آشنایی بیشتر شهروندان با نحوه ساخت تراریوم و لوازم مورد نیاز جهت ساخت از جمله شیشه ، زهکشی و لایه بندی خاک،انتخاب نوع خاک، و همچنین گیاهان مناسب کاشت و شرایط نگهداری ( نور ، دما ، نحوه آبیاری و … ) صحبت کرد.
گفتنی است در این کلاس های آموزشی 45 نفر از شهروندان حضور داشتند.

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر